Toodetest

Minu keraamika on loodud eesmärgiga pakkuda kliendile silmailu, tõsta tuju ja rõõmustada hinge aga hindan kõrgelt ka praktilisust ja kasutajasõbralikkust oma tööde juures. Tooted pakendan mullikilesse ja siis kasti, kuhu lisan täiteks komposteeritavaid graanuleid, mis valmistatakse tärklise baasil.Kirjutan siia oma nägemused toodete kasutusvõimaluste kohta ja muid soovitusi.

 Aoomitünn leiliruumi õhu niiskustaseme tõstmiseks.

Hea kingituseks meestele. Meeldiva aroomi saamiseks  lisa mõni tilk meeldivat saunaõli tünnis olevale veele. Kiri on peal natuke kiiksuga(rumm on üle kirjutatud  aroomiks), aga annab alati leiliruumis istudes jututeemat!

Kannusid saab kasutada ka lillede ja raskemate kimpude jaoks, kuna nad on suhtelliselt rasked ja seisavad kindlalt. Ise armastan suvel kuumaga teha kannu maitsevett, lasen külmkapis natuke seista ja siis lauale toodes seisab vesi kauem jahe kui näiteks klaaskannus, eriti heledate kannude puhul.

Ahjunõude kotka teema on inspiratsiooni saanud” Jääaja” multifilmist, kus kotkad laulsid kurnatud teelistele, kaljuservalt alla: SÖÖK, VÕRRATU SÖÖK ! Ahjuvormile on lisatud serva väike tila, et oleks parem praeleent kastme valmistamiseks kätte saada. Kuna nõud on kenad ja atraktiivsed, kasuta vormi ahjust võttes ka serveerimisel laual. Selleks soeta ka kuumaalus, millele hiljem saab vajadusel lisada teeküünlad, et toit ka hilisemate saabujate jaoks soojas hoida.

Küpsetusaega vali liha koguse järgi, näiteks 2kg-ne seakaelakarbonaadi tükk tahab küpseda umbes 2h , veiseliha tahab rohkem haududa , kana saad aga poole kiiremini valmis, küpseta 200 kraadi juures, kui sul ei ole niisutussüsteemiga ahju lase 50 minutit pruunistuda ja kata siis fooliumiga, tunni aja pärast saad kastme jaoks praeleent kallata , seejärel lase prael ilma fooliumita 10-20 minutit järelküpseda.

Viiruki aluste tegemisel sain inspiratsiooni selgeltnägia Tene Laul kristallide puhastamisest viirukitega, erinevaid viirukeid leiad LaTene kodulehelt  https://latene.ee/index.php?route=product/search&search=viiruk , puhastamise ja laadimise kohta leiad artikli siit , kristallide väest lugesin Tene raamatust , valisin tähtkujule sobiva inspiratsiooni kristalli ja üllatusin mõne päeva pärast kristalli saabumist, kui ideid hakkas järjest tulema, lõpuks võtsin juba märkmiku, et parimad mõttevälgatused kirja panna, pärast isiklikku positiivset kogemust soovitan ka teil külastada LaTene kodulehte.Ka õlid, aroomilambi tarvis leiad latene kodulehelt.